ناریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1396 - شناسه حبر: 19121

مجلس اجازه افزایش یارانه ها را نخواهد داد

مجلس اجازه افزایش یارانه ها را نخواهد داد
در واکنش به وعده های برخی نامزدها؛
مجلس اجازه افزایش یارانه ها را نخواهد داد
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس تحت هیچ شرایطی اجازه افزایش یارانه ها را به رئیس جمهوری بعدی، نخواهد داد.
به گزارش نوید خراسان، سعید باستانی در نشست شورای اداری شهرستان مه ولات افزود: بر این اساس وعده برخی از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مبنی بر افزایش یارانه ها، به هیچ وجه قابلیت اجرایی ندارد.
وی تاکید کرد: نامزدهای انتخاباتی خود باید بدانند که تحقق شعارهایی از این دست نیازمند مصوبه مجلس است و با توجه به شناختی که از مجلس دهم داریم، چنین مجوزی به دولت داده نخواهد شد.
وی با اشاره به لزوم تحقق شعار تعیین شده رهبر انقلاب برای سال جاری گفت: برای اجرای این شعار در کمیسیون صنایع و معادن مجلس 2 اقدام صورت گرفته که یکی بررسی قوانین حوزه تولید و کسب و کار است که تا پایان ماه جاری گزارش آن به هیات رئیسه مجلس ارائه خواهد شد.
 
با تلاش دولت حجم قاچاق کالا از 28 میلیارد دلار به 15 میلیارد دلار کاهش یافته
باستانی اقدام دوم را به حوزه قاچاق مربوط دانست و افزود: با وجودی که با تلاش دولت یازدهم در 2 سال اخیر حجم قاچاق کالا به حدود نصف رسیده و از 28 میلیارد دلار به 15 میلیارد دلار کاهش یافته، اما این نیز رقم کمی نیست و باید به کلی محو شود.
نماینده تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون صنایع و معادن کمیته ای را در این زمینه فعال کرده تا مقوله قاچاق را به صورت همه جانبه مورد بررسی قرار داده و در خصوص آن تصمیم گیری کند.
 
برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
1
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft