ناریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1396 - شناسه حبر: 19111

اخبار شهرستانها

اخبار شهرستانها

فرماندار خواف: کارگران نقش اساسی در توسعه و پیشرفت کشور ایفا می کنند

به  مناسبت روز کار و کارگر جشنی با حضور فرماندار ،مسئولین دستگاههای اجرایی و کارگران در سالن شهید مدرس شهرستان خواف  برگزار گردید.

به گزارش نوید خراسان ، محمدرضا پهلوان نژاد فرماندار شهرستان خواف در این مراسم با بیان این که کارگران نقش مهمی در توسعه و پیشرفت کشور دارند تصریح کرد: ما باید قدر کارگران که نان آوران و تولید کنندگان کشور هستندرا بدانیم.

وی سپس به بیان دستاورد های دولت در شهرستان خواف پرداخت و گفت: احداث طرح های فولادی و  کارخانه های کنسانتره و گندله ، آسفالت و بهسازی بسیاری از راههای روستایی، از مهمترین دستاورد های دولت در این شهرستان است که بخش اعظمی از آنها توسط دستان توانمند شما کارگران عزیز ساخته شده است.

 

افتتاح بلوار ورودی روستای مرغزار زاوه

به گزارش نوید خراسان، با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان زاوه، بلوار ورودی روستای مرغزار افتتاح شد.

کاهش سوانح جاده ای شهرستان زاوه نسبت به سالهای گذشته

به گزارش نوید خراسان، اولین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان زاوه در محل اداره راهداری وحمل و نقل جاده ای این شهرستان برگزار شد.

فرماندار و رئیس شورای ترافیک شهرستان زاوه در این جلسه گفت: آمار سوانح جاده ای نسبت به سالهای قبل کاهش چشمگیری داشته است. وی  ابراز امیدواری کرد امسال هم مانند سالهای قبل شاهد کاهش سوانح جاده ای باشیم.

قابل ذکر است نوروز امسال در جاده‌های زاوه هیچگونه حادثه فوتی اتفاق نیفتاده است.

 

همایش تجلیل از معلمین نمونه رشتخوار

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم همایش تجلیل از معلمان نمونه شهرستان رشتخوار برگزار شد.

به گزارش نوید خراسان، در این آئین که جمعی از مسئولان محلی و استانی و فرهنگیان شهرستان رشتخوار حضور داشتند در قالب برگزاری مراسم جشن بزرگداشت مقام معلم از جامعه معلمین شهرستان رشتخوار تقدیر شد.

در این مراسم  از ۲۲ معلم نمونه سال تحصیلی ۹۶_۹۵ شهرستان رشتخوار به صورت نمادین  تجلیل به عمل و هدایایی نیز اهدا شد.

 

همایش تجلیل از کارگران نمونه شهرستان رشتخوار برگزار شد

همایش تجلیل از کارگران نمونه شهرستان رشتخوار با حضور جمعی از مسئولین محلی و کارگران این شهرستان برگزار شد.

به گزارش نوید خراسان،خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار با شاره به اینکه امروز جبهه مبارزه با استکبار جبهه تولید و اشتغال است، افزود: امروز مدیران ما، صنعتگران ما، کسانی که دارای فکر اقتصادی، و سرمایه داران ما باید همگی در جهت تبدیل شدن کشور به یک کارگاه تولیدی و کار قدم بردارند.

وی در ادامه با توجه به نزدیک شدن به انتخابات پیش رو در ۲۹ اردیبهشت، نیز اذعان داشت: اگر می‌خواهیم سربلندی کشور را رقم بزنیم باید مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشیم، و یقینا بار دیگر با حضور گسترده ملت ایران سیلی محکمی بر صورت دشمنان نظام خواهیم زد.

در پایان این مراسم از ۳۰ کارگر نمونه شهرستان رشتخوار  و در بخش‌های مختلف تقدیر شد

بیش از ۵۰ درصد از پسته استان خراسان رضوی در مه ولات تولید می‌شود

مدیر جهاد کشاورزی مه ولات گفت: شهرستان مه ولات به عنوان بزرگ‌ترین شهرستان باغی استان به شمار می‌رود و بیش از 50 درصد محصول پسته استان خراسان رضوی در این شهرستان تولید می‌شود.

به گزارش نوید خراسان، احمد نادری مدیر جهاد کشاورزی مه ولات در همایش مدیریت در بخش کشاورزی با توسعه فناوری‌های مکانیزه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های اداره جهاد کشاورزی، اظهار کرد: شهرستان مه ولات با  ۲۷ هزار هکتار به عنوان بزرگ‌ترین شهرستان باغی استان به شمار می‌رود.

وی با اشاره به رتبه اول شهرستان در خصوص تولید محصول پسته افزود: بیش از  ۵۳ درصد پسته استان خراسان رضوی در مه ولات تولید می‌شود که این مقدار ۶/۷ تولید پسته کشور می‌باشد.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft