ناریخ: یک شنبه 15 اسفند 1395 - شناسه حبر: 18504

رئیس اداره ورزش وجوانان تربت حیدریه: با توزیع کنندگان مواد نیروزا در باشگاههای ورزشی برخورد قاطع می شود

رئیس اداره ورزش وجوانان تربت حیدریه: با توزیع کنندگان مواد نیروزا در باشگاههای ورزشی برخورد قاطع می شود

 

خبرنگار ورزشی- ملیحه علیپور

تمامی باشگاه داران موظف به انعقاد قرارداد با ورزشکاران هستند.

رئیس اداره ورزش وجوانان تربت حیدریه طی نشستهایی جداگانه با20تن از مدیران و مؤسسان باشگاههای ورزشی بانوان و آقایان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش نوید خراسان؛سیدحمیدرضا امینی در این نشست که با هدف بررسی عملکرد باشگاههای ورزشی شهرستان انجام پذیرفت با اشاره به تعامل باشگاهها با اداره ورزش و جوانان بر فعالیت آنها درچارچوب قانون تاکید نمود.

امینی ضمن مهم خواندن نقش باشگاهها در جذب و حفظ جوانان و نوجوانان به ورزش و کمک به کاهش آسیبهای اجتماعی، ایجاد فضایی مناسب با شئونات اخلاقی و بدور از هرگونه ناهنجاری را متذکر شد و خاطر نشان کرد مدیران و مربیان در باشگاهها جهت جلب رضایت مخاطبین و پیشگیری از هرگونه حادثه احتمالی موظف به انعقاد قراردادی که مشمول تمامی بندهای قانونی مربوط به پرداخت شهریه،بیمه ورزشی و سلامت جسمی ورزشکاراست می باشند. وی با اشاره به تخصص مربیان فعال در باشگاهها و خطرات استفاده از مواد نیروزا منع هرگونه تجویز،توزیع،خرید وفروش مواد نیروزا و اجتناب از هرگونه ارائه برنامه تغذیه و تمرینی توسط افراد غیر متخصص در محل باشگاهها را یادآور شد.

بیمه ورزشی ورزشکاران و بیمه مسئولیت باشگاهها نیز ازدیگر نکات قابل توجه در این نشست بود که رئیس اداره ورزش وجوانان خواستار پیگیری مجدانه  آن از سوی مدیران ومربیان شد.

 رعایت نرخ نامه مصوب اداره کل ورزش و جوانان خراسان،همکای با ناظرین ستاد نظارت بر اماکن ورزشی،الزام حضور مدیر یا مربی در زمان فعالیت،استفاده از مربیان دارای کارت در تمامی رشته های فعال در باشگاه،نصب جعبه کمکهای اولیه حاوی لوازم ضروری و موردنیاز در باشگاه ، برگزاری و شرکت مربیان و مدیران در دوره های ارتقاء،مربیگری وکارگاههای اموزشی از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

قابل ذکر است در تربت حیدریه 32 باشگاه فعال ورزشی؛7 باشگاه ویژه بانوان،2باشگاه ویژه آقایان و 23باشگاه بصورت مشترک در شیفتهای جداگانه با بیش از2000ورزشکار در رشته های آمادگی جسمانی،ایروبیک،پرورش اندام و بدنسازی،یوگا،پیلاتس و رزمی مشغول به فعالیت می باشند.

 

فرماندار ویژه تربت حیدریه در جمع جامعه ورزشی شهرستان:

میدان ورزش میدان خلق فرصتها است

از توان بخش خصوصی در توسعه و پیشرفت ورزش بهره خواهیم گرفت:

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه ضمن بازدید از اماکن ورزشی شهرستان با رئیس اداره،کارکنان و تعدادی از مربیان و رؤسای هیاتهای ورزشی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش نوید خراسان: احمد علی موهبتی در این نشست که با هدف بررسی عملکرد و نیاز های حوزه ورزش انجام پذیرفت ازاین حوزه به عنوان حوزه ای توانمند در توسعه جامعه ای سالم یاد کرد و میدان ورزش را میدانی فرصت ساز در زمینه های مختلف فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی خواند.

فرماندار با مهم خواندن توجه به ورزش و توسعه زیرساختهای ورزشی ازسوی دولت، استفاده از ظرفیت و توان بخش خصوصی در این زمینه را نیز اهرمی قوی در کسب نتایج مطلوب دانست و بر استفاده از امکانات موجود در این زمینه به عنوان اولین گام درپیشرفت و بهره وری مناسب تاکید کرد. وی با بیان این نکته که اداره ورزش و جوانان و مسئولین ورزشی باید تلاش کنند در زمینه سیاستگذاری،بسترسازی، و نظارت عالیه گام بردارند افزود: این مهم توان و قوای نرم افزاری و استفاده حداکثری از ظرفیتهای موجود را افزون خواهد کرد.

فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: هر اعتباری در دولت موجود باشد ادارات در توزیع آن نقش خواهند داشت.

احمد علی موهبتی در پایان با تاکید بر ترویج ورزشهای همگانی و احیای ورزشهای بومی و محلی، مشارکت همه جانبه تمامی دوایر و دستگاهها در این زمینه را خواستار شد و پیگیری مجدانه مصوبات، بررسی عملکرد حوزه جوانان و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان را از اولویتهای مهم بخش جوانان در سال96 خواند.

 

بانوان گلبال تربت حیدریه برسکوی نایب قهرمانی استان ایستادند

تیم گلبال بانوان تربت حیدریه در پایان رقابتهای گلبال بانوان قهرمانی استان که در نیشابور برگزار شد به عنوان نایب قهرمانی دست یافت

به گزارش نوید خراسان: تیم گلبال بانوان این شهرستان با ترکیب زهرا روان بخش، معصومه بلوچ زاده،اعظم محمدیان، نسرین محب و با هدایت مریم روانبخش موفق شد در رقابتهای گلبال قهرمانی بانوان استان پس ازکسب 4 پیروزی مقابل تیمهای تقوا و عفاف مشهد،نیشابور و گناباد و تنها  یک شکست مقابل تیم حجاب مشهد به نایب قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد.

6 تیم گلبال از سراسر استان در رقابتهای قهرمانی بانوان استان حضور داشتند که بمدت دو روز و بصورت دوره ای در ورزشگاه تختی نیشابور به رقابت پرداختند.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
24
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft