ناریخ: سه شنبه 3 اسفند 1395 - شناسه حبر: 18433

سیما در تربت حیدریه یخ زد

سیما در تربت حیدریه یخ زد

بارش برف و یخبندان در تربت حیدریه، موجب بروز اختلال در دریافت برنامه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی در این شهرستان شد.

معاون سیاسی، امنیتی فرماندار تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار نوید خراسان، با تایید وجود این مشکل، اظهار کرد: از زمان بروز مشکل ، مساله به مسئولان صدا و سیمای خراسان رضوی منتقل شده و آنان با اعزام گروه های فنی برای بررسی و رفع مشکل اقدام نمودند.

مهدی ناصری افزود: البته این نخستین بار نیست که بارش برف موجب مختل شدن دریافت برنامه های رادیو و تلویزیون در این منطقه می شود.

وی گفت: فرستنده تلویزیونی تربت حیدریه بر فراز ارتفاعات گدار خراسان در شمال این شهرستان نصب شده است که غالبا بارش برف، سامانه دریافت امواج را از کار انداخته و مردم منطقه را برای استفاده از برنامه های رسانه ملی دچار مشکل می کند.

ناصری در عین حال از وضعیت فرستنده های تلویزیونی در این منطقه انتقاد کرد و افزود: در طول سال نیز متاسفانه با کوچکترین رعد و برق یا بارش باران، کیفیت برنامه های رادیویی و تلویزیونی در این خطه دچار افت می شود که ضرورت دارد مسئولان صدا و سیمای استان فکری اساسی برای رفع این نقیصه بکنند.

وی بی توجهی به این حوزه را زمینه ساز جذب و گرایش شهروندان به سوی برنامه های ماهواره ای دانست و گفت: تاکنون بارها شهروندان تربت حیدریه مراتب انتقاد و گلایه خود را از کیفیت پایین دریافت برنامه های صدا و سیما در منطقه ابراز داشته اند.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft