ناریخ: یک شنبه 28 آذر 1395 - شناسه حبر: 18023

رابطه زمین حصار کشیده اداره اوقاف با استحکام خانواده چینی

رابطه زمین حصار کشیده اداره اوقاف با استحکام خانواده چینی

ما نگفتیم مردم میگن

علیرضا شکاری

رابطه زمین حصار کشیده اداره اوقاف با استحکام خانواده چینی

مردم میگن؛ در چند هفته پیش که مصادف بود با برداشت محصول زعفران، عده ای خارجی که بیشتر شبیه برادران چینی بودند  را در خیابان طالقانی (فرمانداری)دیده اند که گویا برای بازدید از مزارع زعفران و نیز تجارت این محصول به تربت حیدریه آمده بودند. وقتی دقت کردیم دیدیم تعدادزیادی از این افراد در اطراف زمین حصار کشیده اوقاف جمع شده و عده ای  نیز مشغول گرفتن سلفی با حصارهای موجود هستند.درمیان آنها بودند کسانیکه سعی داشتند بهر نحو ممکن پشت این حصار را نیزببینند. بهمین خاطر از تمامی امکانات موجود که در اختیار داشتند بهره می بردند.

شاهدان عینی نقل می کنند بعلت نبود هیچ روزنه ای برای دیدن محوطه پشت حصار، این گروه تاجر خارجی خود شان دست بکار شده و با چکش و میخ مبادرت به سوراخ کردن قسمتی از دیوار فلزی نمودند. مردم می گفتند ما شاهد بودیم و می دیدیم که برادران چینی به نوبت از سوراخ ایجاد شده کنجکاوانه پشت آن را نگاه می کردند و بعد بلافاصله به ته صف می رفتند.ی

کی از مردم که گویا به زبان چینی مسلط بود از برادر چینی که مشغول گرفتن سلفی بود پرسید: اخوی چه چیز دیدنی، تعجب آور و مهمی دیده ایدکه این همه عکس می گیرید؟

بازرگان چینی گفت:از اینکه وقتی را در اختیار حقیر قرار دادید بسیار بسیار سپاسگزارم، سئوال بسیار خوبی پرسیدید، من چندین سال است که در زمان  برداشت زعفران به این شهرستان می آیم و هرسال مسافرت هایم به اینجا بیشتر میگردد و از این خیابان بویژه این مکان با حصار فلزیش عکس های زیادی به یادگار گرفته ام.دراین بین همسرم به مسافرت های من مشکوک گردیده و فکر می کند که به اسم ایران وتربت حیدریه به آنتالیا و یا جاهای دیگر میروم، لذا من و همسرم به توافق رسیدیم که رمز اقامت من در این شهر همین محل و همین حصار فلزی کر کره ای باشد. قرار شد که من بصورت آنلاین برای اطمینان خاطر همسرم تا زمانیکه در این شهر هستم هرروز چندعکس سلفی از همین محل بگیرم و بلافاصله از طریق تلگرام برایش بفرستم. وی افزود: خدا خیر بدهد مسئولین زیربط  شهر شما را که با ایجاد این حصار باعث شدند که خانواده ای از هم نپاشد.!!

همشهری ما گفت: حال اگر فردا آمدید ودیدید که این حصار نیست وکارگران مشغول ساخت و ساز هستند چه می کنید؟!! شاهدان میگویند بمحض شنیدن این حرف بازرگان چینی گفت:مگه میشه؟!!مگه داریم؟!!

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
92
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft