ناریخ: دوشنبه 17 آبان 1395 - شناسه حبر: 17188

کاهش 50 درصدی تلفات رانندگی در محورهای مواصلاتی شهرستان مه ولات

کاهش 50 درصدی تلفات رانندگی در محورهای مواصلاتی شهرستان مه ولات

تلفات رانندگی در محورهای مواصلاتی شهرستان مه ولات 50 درصد کاهش داشته است.

مهندس بخشی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مه ولات با اعلام این خبر  به نوید خراسان گفت: با تلاش راهداران این اداره ، پلیس راه شادمهر و کلیه عوامل دخیل در ترافیک جاده ای، شاهد کاهش چشمگیر و 50 درصدی تلفات رانندگی در 6 ماهه ابتدایی 95 بوده ایم. وی تعداد فوتی های 6 ماهه ابتدایی سال 95 ناشی از تلفات رانندگی در محورهای مواصلاتی شهرستان را 10 نفر اعلام و اضافه کرد در همین مدت در سال 94 تعداد فوتی ها 20 نفر بوده که شاهد کاهش 50 درصدی تلفات می باشیم.

مهندس بخشی افزود: راههای شهرستان مه ولات بعلت واقع شدن در منطقه با توپوگرافی هموار و بدون گردنه و چشم انداز های یکنواخت همواره با خواب آلودگی و واژگونی های ناشی از خستگی رانندگان روبروست و به همین علت راهداری شهرستان اصلاح شیب های شیروانی و ملایم سازی تا شیب 1 به 6 را در دستور کار قرار داده است . وی همچنین اجرای گاردریل ، خط کشی مداوم ، ساماندهی ورودی و خرجی محورها و آشکار سازی نقاط حادثه خیز را از دیگر اقدامات موثر در کاهش تلفات رانندگی دانست که در حال انجام می باشد.

مهندس بخشی اظهار امیدواری کرد : با تلاش راهداران زحمت کش این اداره شاهد کاهش هر چه بیشتر تصادفات در محورهای شهرستان باشیم. 

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft