ناریخ: دوشنبه 17 آبان 1395 - شناسه حبر: 17187

سیستم تصفیه خانه فاضلاب بیولوژیک لجن فعال در شهرستان مه ولات به بهره بردادی رسید

سیستم تصفیه خانه فاضلاب بیولوژیک لجن فعال در شهرستان مه ولات به بهره بردادی رسید

با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خراسان رضوی 2 سیستم تصفیه خانه فاضلاب بیولوژیک لجن فعال با اعتبار 2 میلیارد 850 میلیون ریال در شهرستان مه ولات به بهره بردادی رسید.

به گزارش نوید خراسان 2 سیستم تصفیه خانه فاضلاب بیولوژیک لجن فعال با اعتبار 2 میلیارد 850 میلیون ریال با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خراسان رضوی در شهرستان مه ولات به بهره برداری رسید.

 مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خراسان رضوی در آیین افتتاحیه سیستم تصفیه خانه فاضلاب بیولوژیک لجن فعال که در کارخانه عباسی برگزار گردید، با اشاره به الگو بودن شهرستان مه ولات در راستای استفاده از سیستم های تصفیه خانه های فاضلاب گفت:یکی از موضوعات و مسائلی که مورد تاکید محیط زیست بوده استفاده بی رویه از سموم غیر ضروری و بی کفیت بوده که اگر این روال ادامه دار باشد می تواند کشاورزان را تا مرز ورشکستگی سوق دهد و این امر به عنوان یک  تلنگر و زنگ خطر جدی  محسوب شده و توصیه ما به کشاورزان استفاده از روش های بیولوژیک می باشد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست در پایان با تاکید بر اینکه دولت عزم و اراده جدی در محافظت محیط زیست  دارد،خاطر نشان کرد: دولت یازدهم دولت محیط زیست بوده و باتوجه به اهمیت موضوع در اولویت های دولت قرار گرفته که می توان توجه دولت به دریاچه ارومیه رابه عنوان نمونه از اقدامات دولت نام برد.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft