ناریخ: یک شنبه 18 مهر 1395 - شناسه حبر: 17081

برگزاری دومین گردهمایی فیلم سازان و عکاسان انجمن سینمای جوانان ایران دفتر تربت حیدریه

برگزاری دومین گردهمایی فیلم سازان و عکاسان انجمن سینمای جوانان ایران دفتر تربت حیدریه

دومین گردهمایی فیلمسازان و عکسان سینمای جوان تربت حیدریه با حضور علیرضا داود نژاد و رضا داود نژاد برگزار شد.

به گزارش نوید خراسان؛ دومین گردهمایی فیلمسازان و عکسان دفتر تربت حیدریه در نیمه اول مهر ماه با تشکیل کارگاه آموزشی علیرضا داود نژاد کارگردان برجسته کشور رسما برگزار شد.

داود نژاد در این کارگاه علاوه بر مطالب آموزشی سینما گفت: بهتر است علاقه مندان که در این حوزه حضور دارند مرز بین علاقمندی و فیلمساز شدن را مشخص نمایند چرا که اگر این مرز مشخص نشود نهایتا موجب سرخوردگی و آسیب جدی برای خود خواهد بود.

در ادامه این کارگردان ارزنده کشورمان در خصوص نحوه فیلمسازی و کارگردانی سینما مطالب بسیارآموزنده و منحصر بفردی را برای حاضرین ارایه کرد.

قابل ذکر است از دیگر نکات این گردهمایی ،حضور  و همراهی رضا داود نژاد هنرمند بازیگر ارزنده سینما بود که رنگ و بوی خاصی را به کارگاه و این گردهمایی داده بود. از دیگر برنامه های دومین گردهمایی، افتتاح نمایشگاه عکس هنرجویان و عکاسان دفتر و نمایش آثار فیلمسازان دفتر به مدت 2 روز در سینما اندیشه می توان یاد نمود.

برنامه اختتامیه با حضور اعضای شورای اسلامی شهر در سینما اندیشه برگزار گردید که در این مراسم از عکاسان و فیلم سازان شرکت کننده در گردهمایی با اهداء لوح و هدیه تقدیر شد. 

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
3
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft