ناریخ: چهارشنبه 24 شهریور 1395 - شناسه حبر: 16810

کشف سؤال برانگیز بشکه های 200 لیتری روغن موتور در یک واحد تولید سرکه و گلاب

کشف سؤال برانگیز بشکه های 200 لیتری روغن موتور در یک واحد تولید سرکه و گلاب

یک واحد تولید سرکه و گلاب در شهرک صنعتی تربت حیدریه، به علت رعایت نکردن موازین بهداشتی تعطیل شد.

به گزارش نوید خراسان، رئیس اداره سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در حاشیه پلمپ این واحد تولیدی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: این واحد تولیدی که با  عنوان 'سینوهه سبز' فعالیت داشت، بدون مجوز بهره برداری و در فضایی غیربهداشتی اقدام به تولید و بسته بندی سرکه و گلاب می کرد که با حضور نماینده دادستانی و مسئولان بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی پلمپ و از ادامه فعالیت آن جلوگیری شد.

وی فعالیت این واحد را موجب مخدوش کردن امنیت غذایی مردم دانست و با اشاره به کشف چند بشکه 200 لیتری روغن در این واحد، گفت: وجود این بشکه ها در کارگاه مشکوک است که در جریان رسیدگی قانونی به پرونده به آن پرداخته خواهد شد.

چین سری افزود: افزون بر 2 هزار دبه 10 و 20 لیتری حاوی سرکه سفید و قرمز و گلاب و به همراه سایر تجهیزات این واحد نیز تا زمان انجام مراحل قانونی ضبط شد.

رئیس اداره سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، چاپ بدون مجوز برچسب روی محصولات این واحد را که فاقد پروانه بهره برداری و بهداشتی بود، از دیگر تخلفات این واحد برشمرد و گفت: پرونده متصدی خاطی این واحد برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح ارجاع می شود.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
80
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft