ناریخ: چهارشنبه 24 شهریور 1395 - شناسه حبر: 16804

عباسپور معاون فرماندار: اجرای دقیق سرشماری عمومی نفوس و مسکن ضامن رفع مشکلات و نیازهای مردم است

عباسپور معاون فرماندار: اجرای دقیق سرشماری عمومی نفوس و مسکن ضامن رفع مشکلات و نیازهای مردم است

معاون هماهنگی و امور اجرایی سرشماری نفوس و مسکن تربت حیدریه گفت: شناسایی و رصد مشکلات و نیازهای واقعی مردم و برنامه ریزی برای رفع آن در گرو اجرای دقیق سرشماری نفوس و مسکن است.

 به گزارش نوید خراسان، مهدی عباسپور در نشستی خبری افزود: با توجه به اینکه سرشماری نفوس و مسکن، مهر ماه تا آبان 95 در سراسر کشور برگزار می شود، اجرای درست آن همکاری همه جانبه مردم و مسئولان را می طلبد.

وی گفت: از یک سو رسانه های جمعی موظفند سطح آگاهی عمومی شهروندان را نسبت به اهمیت آمار و نقش آن در توسعه و پیشرفت منطقه ای ارتقا دهند و از سوی دیگر مسئولان دیگر دستگاه های اجرایی ضمن آنکه امکانات خود را در اختیار آمارگیران می گذارند، باید با عوامل اجرایی سرشماری به هر شکلی که می توانند، همکاری کنند.

عباسپور افزود: علاوه بر سرشماری حضوری، برای نخستین بار شهروندان قادر خواهند بود با کمک اینترنت فرم های مربوطه را تکمیل کنند.وی گفت: سرشماری اینترنتی از سوم تا 24 مهرماه و سرشماری حضوری توسط ماموران آمارگیری نیز از 25 مهر تا 25 آبان ماه اجرا خواهد شد.

وی افزود:در روش اینترنتی لازم است مطلع ترین فرد خانوار با مراجعه به نشانی www.sarshomari95.ir و با وارد کردن شماره ملی سرپرست خانوار به عنوان رمز ورود به پرسشنامه سرشماری دسترسی یافته و اطلاعات خانوار خود را در آن وارد کند.

عباسپور از افرادی که می توانند در تاریخ یاد شده به صورت تمام وقت و از ساعت هشت صبح تا 16 با مرکز آمار شهرستان همکاری کنند، خواست تا تاریخ 25 شهریورماه با مراجعه به پایگاه S95.sci.org.ir ثبت نام کنند.

وی اظهار کرد: عوامل اجرایی در سرشماری امسال 100 نفر شامل 70 نفر آمارگیر و 13 کارشناس خواهند بود.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
8
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft