ناریخ: چهارشنبه 20 مرداد 1395 - شناسه حبر: 15647

بازدیدنماينده مردم از پروژه هاي در دست اجراي اداره راه و شهرسازي شهرستان زاوه

بازدیدنماينده مردم از پروژه هاي در دست اجراي اداره راه و شهرسازي شهرستان زاوه

 نماينده مردم زاوه ، مه ولات و تربت حیدریه در مجلس شوراي اسلامي به اتفاق جمعي از مسئولين شهرستان از پروژه هاي راه و شهرسازي شهرستان زاوه بازديد نمود.

به گزارش نوید خراسان،مهندس شيرمحمديان رئيس اداره راه و شهرسازي زاوه كه در اين بازديد نماينده شهرستان را همراهي ميكرد،در توضيح پروژه هاي در دست اجراي اداره راه و شهرسازي شهرستان زاوه گفت: پروژه روكش آسفالت چخماق جعفر آباد در محور اصلي دولت آباد - باخرز كه در واقع بزرگترين پروژه ي روكش آسفالت شهرستان محسوب ميگردد، با هزينه‏ای بالغ بر 8 ميليارد ريال در حال اجراست. همچنين عمليات زير سازي محور روستايي قلعه آقا حسن به طول 5/2 كيلومترو بهسازي و ساماندهي ورودي روستاي چخماق از ديگر پروژه هايي است كه اين اداره به صورت مشاركتي با دهياري ها در دست اجرا دارد.

 دكتر باستاني نماينده شهرستان ضمن تقدير و تشكر از عوامل راهداري كه با وجود گرماي شديد هوا جهت رفاه حال همشهريان در تلاش هستند، خدمت رساني به مردم را موهبتي الهي و فرصتي كم نظير دانست و افزود: در نظام مقدس جمهوري اسلامي يكي از كارهايي كه بسيار مورد توصيه قرار گرفته است خدمت بي منت به همنوع است كه علاوه بر اجر معنوي تلاشي در جهت آباداني كشور عزيزمان مي باشد.

بخشدار سليمان نيز ضمن تقدير و تشكر از مديريت و پرسنل راه و شهر سازي شهرستان زاوه اقدام اين اداره را در همراهي بخش هاي مختلف و مشاركت خيرين و شوراي روستاها نمونه بارز پيام مقام معظم رهبري مبني بر اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل خواند و اين اقدامات را زمينه ساز آغاز تحولي شگرف در كاهش سوانح و حوادث جاده اي و ايمني عبور و مرور در شهرستان دانست.

قابل ذكر است از چهار پروژه در حال اجرا در شهرستان زاوه سه پروژه بصورت مشاركتي و از محل منابع خيرين و شوراها تامين اعتبار گرديده است.

 

احداث بيش از 6كيلومتر شانه سازي در راه هاي روستايي و محور اصلي دولت آباد باخرز

بيش از 6كيلومتردريواسيون و شانه سازي در راه هاي روستايي و محور اصلي دولت آباد باخرز احداث شد.

رئيس اداره راه و شهرسازي زاوه با اعلام اين خبر به نوید خراسان گفت: همه ساله با آغاز فصل بارش ها و طغيان آب مسيل ها و رودخانه هاي فصلي و با توجه به تلاقي تعداد زيادي از اين مسيل ها با محور اصلي دولت آباد باخرز ، شاهد ورود سيلاب به داخل محدوده  راه هاي روستايي و محور اصلي شهرستان به سمت باخرز بوديم كه اين امر سبب ورود خسارات فراوان مالي و بعضا جاني مي گرديد.

وی افزود: با اقدامات پيشگيرانه انجام شده در اين زمينه از جمله احداث بيش از6 كيلومتر دريواسيون و همچنين پاك سازي دهانه پل ها و آبنماها در اواخر سال گذشته و ابتداي سال جاري اين خسارات به حداقل ممكن كاهش پيدا كرد.

 

تبدیل شهرستان زاوه به كارگاه راهسازي

 شهرستان زاوه در سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل تبديل به يك كارگاه راهسازي شده است.

فرماندار زاوه در جلسه شوراي هماهنگي ترافيك شهرستان زاوه كه به ميزباني بخشداري بخش سليمان تشكيل شده بود، با بیان مطلب فوق گفت: ارتقاء و ايمني راههاي شهرستان زاوه از اولويتهاي اول و مهم كارگروه شوراي هماهنگي ترافيك شهرستان در سال جاري است

 محمودی افزود: فعاليت مجموعه عوامل راهداري اداره راه و شهرسازي زاوه در راهسازي و ايمن سازي راه هاي شهرستان بصورت ملموس و عيني احساس مي گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft