ناریخ: چهارشنبه 20 مرداد 1395 - شناسه حبر: 15592

طراحی و رونمایی از نماد رسمی تیزپای المپیکی تربت حیدریه

طراحی و رونمایی از نماد رسمی تیزپای المپیکی تربت حیدریه

برای اولین بار در ایران توسط اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه انجام شد

طراحی و رونمایی از نماد رسمی تیزپای المپیکی تربت حیدریه

به گزارش نوید خراسان،در اقدامی کم نظیر و بدیع، نماد رسمی حسن تفتیان ورزشکار المپیکی تربت حیدریه و نماینده دوی 100متر ایران در رقابتهای المپیک 2016 برزیل که از اردیبهشت ماه سال جاری کار طراحی آن آغاز گردیده بود طی مراسمی با حضور مسئولین،پشکسوتان،تنی چند از رؤسای هیأتهای ورزشی و ورزشکاران،اصحاب رسانه و خانواده تفتیان در استادیوم تختی تربت حیدریه پرده برداری شد.

این نشان که متشکل از چند بخش شامل: نقش یوزپلنگ ایرانی بعنوان نماد سرعت در طبیعت ایران که حسن تفتیان دو سال گذشته بعنوان سفیر این گونه ی منحصر بفرد نام گرفت، عدد100 به نشانه ی ماده تخصصی حسن تفتیان،نام حسن تفتیان که در لاین 100متر قرار گرفته و دو ستاره به مفهموم دو عنوان قهرمانی کسب شده توسط تفتیان در آسیا است در صورت رفع موانع قانونی  بر روی لباس نماینده ی 100متر ایران در المپیک برزیل گنجانده خواهد شد.

سید حمیدرضا امینی،رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه در آیین رونمایی از این لوگو ضمن قدردانی از طراحی آن که برای اولین بار در تاریخ دوومیدانی ایران  توسط امین اشراقی طراح شرکت مهندسی فرین طرح و با ایده پردازی روابط عمومی اداره ورزش و جوانان این شهرستان انجام گرفته آنرا طرحی حمایتی در آستانه رقابتهای المپیک خواند و با اشاره به راه اندازی کمپین حمایت از حسن تفتیان و مربی وی احمد رمضانزاده در فضای مجازی خواستار حمایت همه جانبه مسئولین از این دو نماینده ی شایسته ی المپیکی شهر شد.

دکتر باستانی نماینده ی مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با تاکید برحمایت های مادی و معنوی از حسن تفتیان و مربی وی این مهم را وظیفه ای همگانی برشمرد ،سعید باستانی حسن تفتیان را افتخاری ارزشمند برای این دیار خواند که در صحنه ی ورزش با افتخار آفرینی در میادین جهانی نام شهر،استان و کشور را بلند آوازه کرده است.

حسن فتحی نیا فرماندار ویژه شهرستان نیز در ادامه ضمن تحسین راه اندازی طرح حمایتی ویژه این قهرمان ارزنده در فضای مجازی، حسن تفتیان را ورزشکاری اخلاق مدار و دارای خصایص شایسته ی یک قهرمان بین المللی خواند و ابراز امیدواری کرد بزودی مراسم استقبال و تجلیل از این قهرمان و مربی اش را در شهرستان برگزار مینماییم.

در ادامه حسین جهانشیری  رئیس شواری شهر تربت حیدریه از تخصیص اعتبار200میلیون ریالی جهت ساخت تندیس حسن تفتیان و نصب ان در یکی از میادین شهر گفت و افزود: در راستای حمایت از این ورزشکار المپیکی، با مصوبه شورای شهر، تفتیان به مدت یک سال از حقوق شهرداری بهره مند می شود.

حسن تفتیان ضمن ارتباط تلفنی که با وی در این مراسم برقرار گردید خاطر نشان کرد تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و آماده حضور پرقدرت در میدان المپیک است.وی ضمن قدردانی از تمامی همشهریان و مسئولین از آنها خواست با دعای خیر خود همراه و حامی او و مربی اش برای موفقیت در المپیک باشند.

نشان رسمی حسن تفتیان توسط پدر این ورزشکارالمپیکی،نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس و فرماندار شهرستان پرده برداری و در معرض دید همگان قرار گرفت و تندیس این لوگو به خانواده تفتیان اهدا شد.

گفتنی است حسن تفتیان و مربی وی احمد رمضانزاده 19مرداد ماه جاری  به همراه کاروان دوومیدانی المپیک راهی برزیل خواهند شد و روزهای 23 و24 مرداد در ماده 100متر این دوره از رقابتها به مصاف رقیبان جهانی خود میرود.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
24
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft