ناریخ: شنبه 19 اردیبهشت 1394 - شناسه حبر: 1503

تامین 50 درصد هزینه انرژی خورشیدی خراسان رضوی توسط دولت

تامین 50 درصد هزینه انرژی خورشیدی خراسان رضوی توسط دولت

قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع برق شرق خراسان رضوی گفت: دولت 50 درصد هزینه های انرژی خورشیدی در این استان را برای مشترکین تامین می کند.

احمد شهریاری در حاشیه بیستمین همایش علمی و تخصصی ایمنی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی به خبرنگاران گفت: شرکت توانیر از محل هدفمندی یارانه ها ۵۰ درصد هزینه های انرژی خورشیدی در مصارف خانگی تا سقف ۹۰ میلیون ریال به مشترکین پرداخت می کند.

وی گفت : شرکت توزیع برق خراسان رضوی به دنبال اجرای پروژه های جایگزین انرژی های نو در سطح استان بوده اما به دلیل عدم استقبال مردم تاکنون این امر محقق نشده است .

قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع برق شرق خراسان رضوی اظهار کرد: هم اکنون این شرکت به یک میلیون و 100هزار مشترک خانگی، عمومی، کشاورزی و صنعتی خدمت رسانی می کند.

شهریاری افزود: تمامی روستاهای بالای 10 خانوار استان خراسان رضوی از نعمت برق برخوردارند.

وی با اشاره به برگزاری هر ساله همایش علمی و تخصصی ایمنی برق در خراسان رضوی، افزود: این همایش با هدف اطلاع رسانی ایمنی در سطح وسیع برای کاهش آمار حوادث ناشی از برق گرفتگی، تحلیل حوادث صورت گرفته و ارائه راهکار های مناسب برگزار می شود.

بیستمین همایش علمی و تخصصی ایمنی منطقه شرق خراسان رضوی با شرکت 250 نفر از 13 شهرستان استان خراسان رضوی به مدت یک روز در تربت حیدریه برگزار شد.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft