ناریخ: شنبه 19 تیر 1395 - شناسه حبر: 14583

باند کشتار قوچ و میش در خواف شناسایی شد

باند کشتار قوچ و میش در خواف شناسایی شد

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست خواف گفت: پنج عضو باند کشتار هفت راس قوچ و میش وحشی و آهو در این شهرستان شناسایی شدند.

به گزارش نوید خراسان به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی، عباس طاهریان افزود: در پی گزارش دوستداران محیط زیست از فعالیت گسترده و غیرمجاز عده ای سودجو در مناطق خواف، رشتخوار و گناباد، مشخص شد افرادی اقدام به شکار غیرمجاز وحوش کرده و بخشی از گوشت آن را نیز به قیمت گزاف به فروش رسانده اند.

وی اظهار کرد: ماموران یکان حفاظت محیط زیست در بازرسی از منزل یکی از متخلفان، مقداری گوشت تازه قوچ و میش و یک تخته پتوی آغشته به خون و موی شکار را کشف کردند.

وی گفت: متخلف که متوجه حضور ماموران در منزل خود شده بود متواری شد که پس از دو روز خود را به اداره حفاظت محیط زیست خواف معرفی کرد.

طاهریان افزود: در گوشی تلفن همراه متهم نیز تصاویری از شکار چهار راس قوچ و میش وحشی با سلاح کلاشینکف، شکار دو راس آهو و استفاده وی از سلاح ساچمه زنی دولول مشاهده شد که تمام مدارک و تصاویر استخراج و تحویل مراجع قضایی شد.

وی اظهار کرد: با ارجاع پرونده به دادسرای خواف و معرفی دیگر عوامل توسط متهم، حکم جلب آنها از سوی دادیار شعبه اول دادسرای خواف صادر و متهم دستگیر شده نیز برای انجام تحقیقات فنی و دقیق، تحویل پلیس اطلاعات و امنیت خواف شد.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft