ناریخ: چهارشنبه 1 اردیبهشت 1395 - شناسه حبر: 12709

قهرمانان بازی های بومی، محلی جام نوروز مشخص شدند

قهرمانان بازی های بومی، محلی جام نوروز مشخص شدند

بازی های بومی، محلی جام نوروز 95 تربت حیدریه قهرمانان خودرا شناحت.

علی حسین زاده رئیس هیأت ورزش روستایی و بازی های بومی ، محلی تربت حیدریه در گفتگو با نوید خراسان نتایج مسابقات جام نوروز این هیئت را به شرح ذیل اعلام نمود:

 

بخش بایگ

حصار؛ مقام اول جشنواره نوروزی هفت سین

اولین جشنواره هفت سین نوروزی با شرکت 10 نفر از بانوان روستاهای بخش بایگ در محل سالن ورزشی شهید فهمیده بایگ برگزار و در پایان با رأی داوران؛ سفره هفت سین خانم فاطمه کریمی از روستای حصار مقام اول،و سفره های هفت سین خانم ها رمضانی و صادق زاده از بایگ حائز مقام های دوم و سوم شدند.

 

بسک مقام اول و دوم طناب کشی

این مسابقات  با همت نماینده اداره ورزش و جوانان همزمان با روز 12 فروردین (روز جمهوری اسلامی ایران) در محوطه سالن شهید فهمیده بایگ با حضورجمع کثیری از علاقمندان برگزار گردید. در این مسابقات 3 تیم از روستاهای بخش به دیدار فینال راه یافتند و سرانجام تیم شهید بهشتی روستای بسک با غلبه بر حریف خود در سکوی اول ایستاد و تیم شهید مستانی بسک به مقام دوم رسید.

 

بخش مرکزی

مقام اول برای فوتبال مقاومت روستای آبرود

مسابقات فوتبال گرامیداشت شهدای آبرود با حضور 5 تیم مقاومت ، اتحاد ، زعفرانیه ، امام رضا (ع) و شهدای آبرود در زمین ورزشی این روستا برگزار که با قهرمانی تیم فوتبال مقاومت روستای آبرود پایان پذیرفت و تیم های شهدای آبرود و زعفرانیه در سکوی دوم و سوم این رقابت ها ایستادند، این مسابقات به همت دهیاری و مسؤلین محلی روستا برگزار گردید.

 

پست بانک ده پایین قهرمان مسابقات فوتسال

به مناسبت گرامیداشت 12 فروردین (روز جمهوری اسلامی ایران) با همت دهیاری وشورای اسلامی روستای ده پایین،  یک دوره مسابقات فوتسال با حضور 5 تیم: کوثر،  پست بانک،  شهدای گمنام، یاران وثوق و شهید مهری در سالن ورزشی شهدای نهم دی تربت حیدریه برگزار گردید.در فینال این رقابت ها تیم پست بانک با نتیجه 4 بر 2 حریف خود کوثر را  مغلوب و بر سکوی قهرمانی ایستاد. تیم های کوثر و یاران وثوق نیزمقام های دوم وسوم این رقابت ها را کسب نمودند.

بازیکنان تیم پست بانک: 1- احسان آزادی فر 2- رضا کله 3- رضا افخمی 4- سعید بهرامی فر 5- محمد حسین زاده

 

برندگان یک قل دوقل بانوان روستای قندشتن

یک دوره مسابقات یک قل دوقل گرامیداشت روز زن با حضور 10 نفر از بانوان روستای قندشتن در رده های سنی نونهالان و بزرگسالان بصورت انفرادی با همت دهیاری و شورای روستای قندشتن برگزار که در پایان در رده نونهالان خانم صفا ابراهیم نیا و در رده بزرگسالان خانم فاطمه محمدی مقام های اول این رقابت ها را کسب نمودند.

 

یک قل دوقل ( بانوان ) روستای سیوکی

مسابقات یک قل دوقل ( بانوان ) روستای سیوکی با حضور 16 نفر از بانوان ورزشکار به صورت انفرادی برگزار و در پایان خانمها: واحدیان ،جلالی و نوروزی مقام های اول تا سوم را کسب نمودند .

همچنین در مسابقات کلاس کلاس ( بانوان ) روستای سیوکی که به صورت انفرادی و با حضور 9 نفر از بانوان ورزشکار برگزار شد خانمها: داوری ، زهرا نوروزی و فاطمه نوروزی حائز مقام های اول تا سوم شدند.

 

قهرمانی تیم شهید ابراهیم پور در مسابقات فوتبال روستای سیوکی

یک دوره مسابقات فوتبال به مناسبت گرامیداشت روز جمهوری اسلامی ایران با حضور 6 تیم در قالب 79 ورزشکار در زمین ورزشی روستای سیوکی برگزار که با قهرمانی تیم شهید ابراهیم پور پایان پذیرفت. تیم های شهید صحرانورد و شهید پریشانی در سکوی دوم و سوم این رقابت ها ایستادند .

 

مسابقات بخش رخ:

شهدای رباط میاندشت قهرمان مسابقات فوتسال یادواره شهدای رخ

یک دوره مسابقات فوتسال با حضور 10 تیم از روستاهای بخش رخ ( پایگاه شاهد رباط سنگ، شهدای روستای جوادیه، شهدای روستای گرماب، شهدای روستای رباط میاندشت، شهدای روستای خرم، شهدای روستای سرهنگ شهدای شیرآباد، شهدای فخرآباد و شهدای رباط سنگ در محل سالن ورزشی شهید حجازی ( رباط سنگ ) در 2 گروه بصورت دوره ای برگزار که پس از انجام مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی سرانجام تیم های روستای شهدای رباط میاندشت، پایگاه شاهد رباط سنگ و شهدای روستای سرهنگ حائز مقام های اول تا سوم این رقابت ها گردیدند. در پایان کاپ قهرمانی و جوائز غیرنقدی به تیم ها و نفرات برتر این دوره از مسابقات و نیز جوائزی به رسم یادبود به بازیکن اخلاق، بازیکن برتر، بهترین دروازه بان و آقای گل مسابقات به وسیله مسؤلین محلی بخش اهدا گردید .

همچنین مسابقات یک قل دوقل گرامیداشت روز زن بخش رخ با حضور 22 نفر از بانوان بصورت انفرادی در در رباط سنگ ( رخ ) برگزار که در پایان خانم ها: زهرا حسین پور، فرزانه جهاندار و سکینه عابدین پور به ترتیب به مقام های اول تا سوم این دوره از رقابت ها را به دست آوردند.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
24
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft