ناریخ: چهارشنبه 21 بهمن 1394 - شناسه حبر: 11912

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن: انتخابات پرشور، بیعت با آرمان های انقلاب است

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن: انتخابات پرشور، بیعت با آرمان های انقلاب است

 

مردم تربت حیدریه با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن حدفاصل میدان مسجد جامع تا میدان بسیج را طی نموده و با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود، هوشیاری خود را در مقابل توطئه های استکبار جهانی و تبعیت خود را از منویات رهبر معظم انقلاب نشان دادند سخنران این مراسم حجت الاسلام محمدعلی رضایی قائم مقام ولی فقیه در بنیاد مسکن و نماینده سابق تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس بود.

قائم مقام ولی فقیه در بنیاد مسکن گفت: شرکت گسترده در انتخابات علاوه بر تبعیت از توصیه های رهبری، بیعت مجدد با آرمان های انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام محمدعلی رضایی در جمع راهپیمایان 22 بهمن در تربت حیدریه افزود: هر قدر این حضور پرشکوهتر باشد، یاس و ناامیدی دشمنان انقلاب نیز بیشتر می شود.

وی با تاکید بر برگزیدن فرد اصلح در انتخابات اظهار کرد: اصلح کسی است که به مسایل و آرمان های انقلاب وفادار باشد، از رهبری تبعیت کند، به ارزش های انقلاب احترام بگذارد و از نیازهای شهر و مردم خود با خبر باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه در این دوره از انتخابات افراد بسیاری وارد میدان کارزار انتخاباتی شده اند، مردم باید در انتخاب خود دقت داشته باشند تا فردی را به مجلس بفرستند که بتواند آنچه را که حق مردم است تحصیل کند.

حجت الاسلام رضایی اظهار کرد: مبارزه با رژیم طاغوت برای براندازی آن، ایجاد حکومت اسلامی، سازماندهی حکومت انقلابی و تثبیت انقلاب، چهار گام برای ایجاد حکومت اسلامی و انقلابی بود.

وی گفت: از فردای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز دشمنان و ایادی داخلی آنها در عرصه های مختلف در صدد بودند این نظام الهی را از بین ببرند، اما دو مولفه مهم یکی خون شهدا و دیگری رهبری دینی موجب شد تا امروز هیچ گزندی به انقلاب و نظام اسلامی ایران نرسد.

وی ضمن هشدار به افرادی که قصد تضعیف رهبری را دارند افزود: هر کس در هر پست و مقامی که هست اگر قصد تضعیف رهبری را دارد، باید راه خود را جدا کند و در غیر این صورت مردم سیلی محکمی به او خواهند زد.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
8
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft