ناریخ: شنبه 19 دی 1394 - شناسه حبر: 10840

انهدام باند حرفه ای سرقت منازل تربت حیدریه

انهدام باند حرفه ای سرقت منازل تربت حیدریه

 با تلاش پلیس باند حرفه ای سرقت منازل در شهر تربت حیدریه شناسایی و متلاشی شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه  با اعلام این خبر به نوید تربت گفت: در پی گزارش یک فقره سرقت منزل در هسته مرکزی شهر تربت حیدریه، تیمی از ماموران پلیس آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

 سرهنگ سید ابوالقاسم حیدری مقدم افزود: کاراگاهان دایره مبارزه با سرقت، با بررسی صحنه سرقت و استفاده از سرنخ های بجامانده تحقیقات گسترده ای را شروع کردند  .

 وی ادامه داد: پس از چند روز تحقیقات میدانی سرانجام یکی از سارقان را در حال فروش اموال مسروقه به فردی مالخر دستگیر کردند.متهم 25 ساله در بازجویی های فنی  پلیس به 3 فقره سرقت از منازل با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد.

سرهنگ حیدری مقدم با اشاره به دستگیری دو همدست متهم خاطر نشان کرد: متهمان پس از باز جویی های به عمل آمده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

تیز بینی پلیس سارق حرفه ای را گرفتار کرد

 با تیز بینی پلیس شهرستان تربت حیدریه سارق حرفه ای هنگام سرقت شبانه از یک مغازه شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه با اعلام این خبر گفت: تیم گشت کلانتری 11 هنگام گشت زنی در خیابان فردوسی به سرنشین جوان یک دستگاه خودرو سواری که جلو یک مغازه خواروبار فروشی توقف کرده بود مظنون شدند. 

 سرهنگ سید ابوالقاسم حیدری مقدم افزود: با توجه به پاسخ های ضد و نقیض این فرد و کشف مقادیر زیادی خواروبار از داخل خودرو، مغازه مورد نظر را بررسی و متوجه شدند اجناس از داخل مغازه سرقت شده است.

وی ادامه داد: متهم 27 ساله  به نام  حمید در بازجویی های به عمل آمده به سرقت از مغازه با همدستی دو    دوست خود به نام حجت وعباس 26 و27 ساله اعتراف و عنوان داشت دوستانش به محض مشاهده تیم   گشت از محل متواری شده اند.

سرهنگ حیدری مقدم  تصریح کرد: با استعلام مشخصات خودرو مشخص شد این خودرو نیز هفته گذشته از شهرستان زاوه سرقت شده است که متهم دستگیر شده به سرقت این خودرو نیز اعتراف کرد.تحقیقات برای دستگیری همدستان متهم و دیگر سرقت های احتمالی ادامه دارد.

 

 کشف حدود 9 کیلو گرم تریاک از یک مسافر

پلیس شهرستان تربت حیدریه در بازرسی از چمدان مردی مسافر 8 کیلو و 800 گرم تریاک کشف کرد.

 فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه با اعلام این خبر گفت: ماموران مستقر در ایستگاه بازرسی شهید شیر دل کامه هنگام کنترل خودروهای عبوری در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس  مسافربری که  از استان های جنوبی به مقصد مشهد در حرکت بود به مردی جوان مظنون شدند و پس از هدایت این فرد به داخل ایستگاه در بازرسی چمدان همراهش مقدار 8 کیلو و 800 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی کرده بود کشف کردند.متهم 27 ساله پس از بازجویی و تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شد.   

تصادف سواری سمند با وانت یک کشته بر جای گذاشت

 در تصادفات خودرو سمند با خودرو وانت یک نفر کشته شد.

فرمانده انتظامی تربت حیدریه در تشریح خبر فوق به نوید تربت گفت: حرکت خلاف پژو206 موجب تصادف دو دستگاه خودرو دیگر شده و یک کشته برجای گذاشت.  

 سرهنگ سید ابوالقاسم حیدری مقدم افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد یک دستگاه سواری سمند با یک دستگاه وانت پیکان تصادف کرده است.

 وی ادامه داد: در این حادثه راننده خودرو سمند به علت حرکت خلاف پژو206 و چرخش ناگهانی به سمت خلاف منحرف شده و با خودرو پیکان وانت برخورد کرده است.

 سرهنگ حیدری مقدم تصریح کرد : متاسفانه در این حادثه راننده 53 ساله پیکان وانت به نام علی اکبر به علت شدت جراحات وارده در دم جان باخت.

 وی گفت: علت تامه تصادف از سوی کارشناس پلیس راهنمایی و رانندگی بی احتیاط از جانب راننده خودرو پژو 206 به علت حرکت خلاف و رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی و نیز سرعت بالای خودرو سمند تشخیص داده شد.

 

برخورد زنجیره ای7 دستگاه خودرو 6 مصدوم برجای گذاشت

رضا مومن زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه از امداد رسانی به حادثه ی واژگونی یک دستگاه وانت پیکان و برخورد زنجیره ای 6 دستگاه خودروی سواری و 1 دستگاه خودروی سنگین در 23 کیلومتری محور تربت حیدریه به مشهد خبر داد. وی گفت: در پی وقوع این حادثه، 2 تیم امداد و نجات پایگاه هلال احمر شهدای کامه به همراه یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودروی نجات به محل حادثه اعزام شدند که پس از حضور و تثبیت صحنه ی حادثه، خدمات امداد و کمک های اولیه را به 6 مصدوم این حادثه ارائه نمودند. 5 نفر از مصدومان مورد درمان سرپایی قرار گرفتند و 1 نفر دیگر جهت مراقبت های درمانی بیشتر توسط آمبولانس پایگاه فوق به مرکز درمانی نهم دی شهرستان تربت حیدریه منتقل گردید.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
80
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft